Bakan Göktaş’tan Kapaklı Belediyesine ZiyaretBakan Göktaş’tan Kapaklı Belediyesine Ziyaret

Bakan Göktaş’tan Kapaklı Belediyesine Ziyaret

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, bir dizi ziyarette bulunmak üzere geldiği Kapaklı’da Kapaklı Belediyesi’ni ziyaret etti. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Bakan Mahinur Özdemir Göktaş’a Kapaklı’da hayata geçirilen projeler, faaliyetler ve sosyal hizmetler hakkında bilgi aktardı.

Tekirdağ ziyaretine Çorlu’da basın mensupları ile buluştuğu programla başlayan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ardından ÇOSB’de faaliyet gösteren Bony Çorap fabrikasını ziyaret etti. Daha sonra Kapaklı Belediyesini ziyaret eden Bakan Göktaş’ı Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ve Kapaklı Kaymakamı Mustafa Gürdal karşıladı.

BAŞKAN ÇETİN PROJELERİ TANITTI, DESTEK İSTEDİ

Başkan Çetin, Kapaklı Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeler, aile kurumuna ve kadınlara yönelik düzenlenen faaliyetler ve sosyal hizmetler hakkında Bakan Mahinur Özdemir Göktaş’a sunum yaptı.

Emek Sepeti Üretim Atölyesi ve Kapaklı’da ilk olacak Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi projesini Bakan Özdemir’e tanıtan Başkan Çetin, Kadın Sığınma Evi, Aile Yaşam Merkezi, Yaşlı Bakım Merkezi’ni Kapaklı’ya kazandırmak için destek istedi. Yapılan görüşmelerin ardından Başkan Çetin, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahirnur Özdemir Göktaş’a tablo hediye etti.

ARÇELİK VE BROSS TEKSTİL’DE EMEKÇİLERLE BULUŞULDU

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Kapaklı Belediyesi ziyaretinin ardından bölgemizin seçkin firmalarından Arçelik ve Bross Tekstil’i ziyaret etti. Burada Bakan Göktaş’a eşlik eden Başkan Çetin, kadın emekçilerle bir araya gelerek, sohbet etti.

Ziyaretlere AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Çiğdem Koncagül ve Göktan Diktaş, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş, AK Parti Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Köşkdere, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Adem Çifci, AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Mecit Çoğal, teşkilat mensupları ve çok sayıda partili katıldı.

Yayınlanma Tarihi : 24/2/2024 00:03

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiremitciler byrm