CUMHUR  İTTİFAKI TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI CÜNEYT YÜKSEL,  ŞARKÖY, MÜREFTE, HOŞKÖY VE ERİKLİCEDE BÜYÜKŞEHİR  BELEDİYE BAŞKANI GİBİ KARŞILANDICUMHUR İTTİFAKI TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI CÜNEYT YÜKSEL, ŞARKÖY, MÜREFTE, HOŞKÖY VE ERİKLİCEDE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI GİBİ KARŞILANDI

CUMHUR  İTTİFAKI TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI CÜNEYT YÜKSEL,  ŞARKÖY, MÜREFTE, HOŞKÖY VE ERİKLİCEDE BÜYÜKŞEHİR  BELEDİYE BAŞKANI GİBİ KARŞILANDI

Tekirdağ Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Cüneyt Yüksel, çalışmalarına Şarköy İlçesinde devam ederken. Mürefte, Hoşköy ve Eriklicede Büyükşehir Belediye Başkanı gibi karşılandı ve yoğun ilgi gördü.

Şarköy ilçesinde gerçekleşen Coşkulu karşılamanın ardından Başkan adayı Cüneyt  Yüksel , Cumhur İttifakı Şarköy Belediye Başkan Adayı Görkem Gökkaya, Şarköy ilçe Başkanı Engin Sadunoğlu, Cumhur İttifakının değerli yöneticileri ve teşkilat mensupları   ile birlikte Mürefte Zeytin Satış Tarım Kooperafin’in Genel kuruluna katılım sağladı .

Genel Kurulda Şarköy’ ün tarihini, kültürünü ve ekonomisini besleyen üreticilerle bir araya gelen Yüksel, üreticilerin talep ve beklentilerini dinleyerek , ihtiyaçlara yönelik çözümler üretileceğini ve sürdürülebilir bir gelecek için Şarköy için hazırlanan güzel projelerde son noktaya gelindiğinin bilgisini verdi.

Duraklama Dönemi Sona Eriyor

Tekirdağ’da  Büyükşehir olarak geride kalan 10 yıldaki duraklama döneminin sona ereceğini belirten Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel , " Şarköy ile  ilgili hayallerimizi  gerçekleştireceğimiz projelerimizle geliyoruz. Görkem Gökkaya  Başkanımız ile bu projelerimizi birlikte hayata geçirebileceğiz  ifadelerinde bulundu.

Şarköyün Yıldızı Parlayacak

Cüneyt Yüksel  projeleri ile birlikte Şarköy’de  hayata geçireceği yatırım ve hizmetler hakkında kısa notlar verdi.  Şarköy İlçe belediyesinin  hizmetleri noktasında gerekli hizmetleri yapmadığını ancak 1 Nisandan itibaren  Cumhur İttifakı gücü ve birlikteliği ile Şarköy ilçesinin  daha fazla hizmetleri ile tanışacağını belirtti. Cumhur İttifakının birlikteliği ile Görkem Başkanımla ilçemize daha fazla, güzel yatırımlar yapacağımızdan şüphem yok. Şarköy’ümüzün  bu dönem yıldızının parlayacağını düşünüyorum" dedi.

Genel Kurul toplantısı ardından Hoşköy ve Eriklice mahallelerinide ziyaret eden Yüksel ilçe sakinleri ve Esnafları ziyaret etti.İlçede ve mahallelerde kendisine gösterilen yoğun ilgiden çok memnun olduğunu dile getiren Cüneyt Yüksel, Şarköy ilçemiz ve tüm mahallelerimiz için hazırladığımız proje  kitapçıklarımız hazırlanıyor , inşallah en kısa sürede tüm ilçerimizde gerçekleştireceğimiz projelerimizi lansman toplantısı ile tüm hemşerilerimize duyuracağız.

Gençlerden Genç Başkana Büyük İlgi.

Şarköy ilçesi ve mahallelerde yaptığı seçim çalışmalarında gençler tarafından da  yoğun ilgi gören Cünet Yükselden gençler  2 gb internet talebinde bulundu. Sosyal Medya hesaplarından gençlere çağrılarda bulunan Yüksel, yaş sınırı olmaksızın tüm gençlerimize 2gb internet hediye ediyoruz. İlçelerimizde yaşayan tüm gençlerimiz beni gördükleri her yerde ücretsiz internetlerini benden alabilirler dedi.

Yayınlanma Tarihi : 22/2/2024 01:39

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiremitciler byrm