Gedik Yatırım, Tekirdağ’da yatırımcılara hizmet vermeye başladıGedik Yatırım, Tekirdağ’da yatırımcılara hizmet vermeye başladı

Gedik Yatırım, Tekirdağ’da yatırımcılara hizmet vermeye başladı

Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Gedik Yatırım,mevcut ve potansiyel müşterilerine bulundukları her yerde kaliteli ve hızlı hizmet sunmak üzere şube ağını genişletiyor.

Gedik Yatırım, Tekirdağ’da açılan son şubesiyle yatırımcılara 31 şehirde toplam 57 şubeyle hizmet vermeye başladı.

Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Gedik Yatırım, ülke genelinde şubeleşmesini hız kesmeden sürdürüyor. Temmuz ayında Afyon şubesini yatırımcılarla buluşturan Gedik Yatırım, geçtiğimiz günlerde hizmet ağına eklediği Tekirdağ şubesiyle sektörde şube ağı en geniş şirket olarak pozisyonunu güçlendirdi.

Tekirdağ şubesinin açılışı, Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç, Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar ve Gedik yatırım Şube Satış Yönetimi Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Ergün Koşucu, şube çalışanları ve yatırımcıların katıldığı bir törenle yapıldı.

Gedik Yatırım, Tekirdağ Şubesinde, hisse senedi, VİOP, yatırım fonları, türev ürünler, eurobond gibi çeşitli yatırım alternatifleriyle yatırımcılarının birikimlerine değer katmayı hedefliyor.

Yatırım piyasalarındaki 33 yıllık deneyimi ve sayısı her geçen gün artan 500’e yakın çalışanıyla mevcut ve potansiyel müşterilerine bulundukları yerde, kaliteli ve hızlı bir hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlayan Gedik Yatırım, önümüzdeki dönemde başta Ankara, İzmir ve Antalya’da olmak üzere Private Şube açılışlarına ağırlık verecek.

Yayınlanma Tarihi : 27/1/2024 23:56

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiremitciler byrm