VOLKAN NALLAR SEÇİM BÜROLARI AÇILIŞLARINA VATANDAŞ’TAN YOĞUN İLGİVOLKAN NALLAR SEÇİM BÜROLARI AÇILIŞLARINA VATANDAŞ’TAN YOĞUN İLGİ

VOLKAN NALLAR SEÇİM BÜROLARI AÇILIŞLARINA VATANDAŞ’TAN YOĞUN İLGİ

 Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Volkan Nallar Tekira arkası ve Muratlı Caddesi'nde seçim irtibat ofislerinin açılışlarını yaptı.

Nallar’ın açılışlarına milletvekili İlhami Özcan Aygun, ilbaşkanı, ilçe başkanı, kadın kolları başkanı, Büyükşehir belediye başkan adayı Dr. Candan Yüceer ve partililer ile vatandaşlar katılım sağladılar.

Geniş bir katılımla yapılan Açılışta konuşan Belediye Başkan adayı Volkan Nallar, kent lokantaları başta olmak üzere şehirde yaşayanların ihtiyaçlarına yönelik projeler geliştirdiklerini söyledi. İstanbul'daki gibi kent lokantaları ile halka uygun fiyata yemek verilen lokantalar açılacağını ifade etti.

Ayrıca sporda Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile önemli adımlar atacaklarını belirten Nallar; "Tekirdağspor yükselecek dediler geldiğimiz nokta belli. Biz Büyükşehir Belediye başkan adayımız Candan Yüceer'den söz aldık. Çünkü bütçe büyükşehirde. Tekirdağspor'u hakettiği yere biz çıkartacağız. Şehirde sporu nasıl kalkındıracağımızı göreceksiniz"dedi. Çok sayıda partilinin ve vatandaşın katıldığı açılışta vatandaşların ilgisi büyüktü.

VOLKAN NALLAR'DAN KENT LOKANTALARI SÖZÜ

Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Volkan Nallar'ın seçim bürosu Muratlı Caddesi'nde geniş bir katılımla açıldı. Açılışta konuşan Belediye Başkan adayı Volkan Nallar, kent lokantaları başta olmak üzere şehirde yaşayanların ihtiyaçlarına yönelik projeler geliştirdiklerini söyledi. İstanbul'daki gibi kent lokantaları ile halka uygun fiyata yemek verilen lokantalar açılacağını ifade etti.

Süleymanpaşa Yönetimine seslendiği video'nun ses getirdiğini işcilerin hak ettikleri zamları aldığını memnuniyet duyduğunu söyledi.

"TEKİRDAĞSPOR'U GERÇEK YERİNE BİZ ÇIKARACAĞIZ"

Ayrıca sporda Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile önemli adımlar atacaklarını belirten Nallar; "Tekirdağspor yükselecek dediler geldiğimiz nokta belli. Biz Büyükşehir Belediye başkan adayımız Candan Yüceer'den söz aldık. Çünkü bütçe büyükşehirde. Tekirdağspor'u hakettiği yere biz çıkartacağız. Şehirde sporu nasıl kalkındıracağımızı göreceksiniz"dedi. Çok sayıda partilinin ve vatandaşın katıldığı açılışta vatandaşlar kaldırıma sığmadı ve bir kısmı açılışı karşı kaldırımdan izlemek zorunda kaldı.

Yayınlanma Tarihi : 24/2/2024 22:49

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiremitciler byrm