YÜCEER SÜLEYMANPAŞA’DA BASIN İLE BİRARAYA GELDİYÜCEER SÜLEYMANPAŞA’DA BASIN İLE BİRARAYA GELDİ

YÜCEER SÜLEYMANPAŞA’DA BASIN İLE BİRARAYA GELDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Candan Yüceer ve Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Volkan Nallar, düzenledikleri basın toplantısında kenti ve vatandaşların her türlü sorununa ses olan basına kulak vermek hizmet üretme ve eksiklerin giderilmesi için basın mensupları ile bir araya geldi. 

İl Başkanı Özgür Taşmerdivenli açılış konuşmasını yaptı. Daha sonra Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Volkan Nallar söz alarak ilçedeki çalışmaları hakkında özet bilgi sundu.

Büyükşehir adayı Candan Yüceer de,”Büyükşehiri kazandığımız takdirde'' Volkan kardeşimle uyum içinde çalışacağız. Orası ilçe Belediyesinin, Şurası Karayollarının burası Büyükşehrin ayrımı yapmaksızın hizmet vereceğiz.

Şehrin önemli bir su sorunu var. Beş yıllık ulaşım master planı yapılması gerekli. Çiftçilerimizin sorunları var. Tekirdağ'ı sosyal belediyecilik zamanında hizmet anlayışıyla adil bir şekilde yöneteceğiz. Bu lafta kalmayacak Tekirdağ'a gelen gitmek istemeyecek, gidenler ise çok üzülecek. Söz veriyorum Tekirdağ her yönüyle marka şehir olacak.

Bölgemiz deprem kuşağında bulunuyor.  Kentsel dönüşüm A.Ş.  kurarak gerekli tedbirleri alacağız.

Güçlü bir yerel basın için destek olacağını sorunları bildiğini hep birlikte kamu yararına projeler üretip hayata geçireceğiz dedi.

Yayınlanma Tarihi : 10/2/2024 01:14

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiremitciler byrm